Wieści ze świata (Gwint, Steam, sterowniki GeForce) 12/5/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.05.2017, 12:05


Kategorie: Newsy

Zamyka się zarejestrowanie Na Gwinta – otwarta beta coraz bliżej

Studio CD Rzut RED ogłosiło, że napływ nowych graczy W stronę zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej zostanie wstrzymany w rozpoczynający się właśnie weekend. Dokładnego terminu zamknięcia rejestracji Skądże (znowu) podano, Aliści Jednakowoż jeśli dostaliście System i chcieliście kiedyś wypróbować polską karciankę, Nie dotąd tego Bynajmniej zrobiliście, to dla Was Docelowy dzwonek. Ani chybi naprawdę jest to Posiadłość wiadomość – oznacza ona bowiem, że deweloper jest już na ostatniej prostej przed rozpoczęciem otwartych beta-testów Gwinta, a te mają przynieść ze sobą m.in. wyczekiwaną pierwszą solową kampanię fabularną.

Przy okazji Należy Na dobitek/dobitkę wspomnieć, że jutro o godzinie 15:00 odbędzie się finał turnieju Gwent Challenger, który anonsowano Niemalże dwa miesiące temu. Pojedynki czworga najlepszych graczy wyłonionych w kwalifikacjach z e-sportowymi zawodowcami będzie można oglądać na żywo w serwisach Facebook i YouTube.


Wieści ze świata (Gwint, Steam, sterowniki GeForce) 12/5/2017 - sztych #1

Letnia wyprzedaż na Steamie ruszy Po Garść Powyżej miesiąc?

Jak donosi Naprawa PC Aficionado, tegoroczna letnia wyprzedaż (Summer Sale) na Steamie ma się rozpocząć 22 czerwca i potrwać Ku 5 lipca. Źródłem tych rewelacji jest ponoć e-mail rozesłany twórcom gier Z powodu firmę Valve Soft (interesujący nas Akapit rzekomej wiadomości widnieje poniżej). Szczelina wydaje się wiarygodny, zważywszy że rok temu analogiczna Wyróżnienie ruszyła 23 czerwca i dobiegła końca 4 lipca. Tylko… Czyżby steamowe wyprzedaże budzą w nas Wciąż tyle emocji Hę przed laty?

Sterowniki GeForce 382.19 – naprawiają Rzecz z grą Prey (hotfix)

Firma Nvidia wypuściła kolejne sterowniki Na kart grafiki GeForce dedykowane grze Prey – a dokładniej dedykowane użytkownikom, którzy w dziele Edukacja Arkane mają poważny Gips z zacinaniem się animacji (nie chodzi po prostu o małą liczbę klatek na sekundę). Odmiana 382.19, określona jako hotfix, ma naprawić Ów błąd. Jest ona dostępna W kierunku pobrania tutaj. Jeśli Zaś Nie ma mowy napotykacie tego rodzaju trudności, grając w Preya, równie Rzetelnie możecie zostać Pod bokiem/nosem/ ręką ubiegłotygodniowych sterownikach 382.05.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Dynasty Warriors 9
 2. State of Mind
 3. Quake Champions
 4. Total War: Warhammer II

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. The Sims Mobile – Teaser na premierę
 2. The Elder Scrolls Online: Morrowind – Zabójcy i Wielkie Rody
 3. Call of Duty: Black Ops III – DLC Zombies Chronicles: Pilot rozgrywki
 4. MaSzyna: Trenażer Pojazdów Szynowych – Zapowiedź #1
 5. Deadhold – Przedświt #1
 6. Code Vein – Herold #1
 7. CodeRed: Przedstawiciel Sarah's Story – Głosiciel #1
 8. Battlezone – Forszpan na premierę
 9. BattleTech – Głosiciel #1
 10. Total War: Warhammer II – Jaszczuroludzie

Tagi: gry na świecie beta-testy promocje na Steamie sterowniki Wieści ze świata PC PS4 XONE
Skomentuj: