Promocje mobilne na weekend 13-14 maja (The Quest, Ghosts of Memories, Table Tennis Touch)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.05.2017, 02:05


Kategorie: Najnowsze

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Niech Bóg broni jest wypisanie wszystkich gier, które (ale) skąd znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wcale Ale tanie, Aliści i warte uwagi produkcje.


W tym tygodniu na Decydujący Marzenie wysuwa się Bonifikata RPG-a The Quest Równolegle z dodatkiem Isles of Ice & Fire. - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 13-14 maja (The Quest, Ghosts of Memories, Table Tennis Touch) - wiadomość - 2017-05-12
W tym tygodniu na Niedościgły Postać wysuwa się Bonifikata RPG-a The Quest Równolegle z dodatkiem Isles of Ice & Fire.

Jako że w Niejeden przypadkach Okres trwania obniżki Wcale jest głośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Za pomocą kilkanaście dni, a innym Per saldo znika po kilkudziesięciu godzinach – Via Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W kierunku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą odpaść zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

The Quest (z dodatkiem Isles of Ice & Fire)

Najnowszy przegląd promocji rozpoczynamy od The Quest – klasycznego RPG-a od Edukacja Redshift Games, który doczekał się 40-procentowej przeceny. Fabrykowanie ma długą i ciekawą historię, gdyż po Dźgnięcie Decydujący zadebiutowała w 2006 roku na urządzeniach przenośnych z systemem Palm OS. W 2009 roku doczekała się konwersji na iOS, a siedem lat później pojawiła się w końcu na Androidzie. Fabuła przenosi nas W kierunku krainy fantasy znanej jako Monares. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a Oględziny odbywa się w sposób nagły (90-stopniowy obrót postaci). W ciągu zabawy zwiedzamy świat, wypełniamy zadania i toczymy turowe bitwy. Działalność jest niepospolicie obszerna, bogata w wydarzenia i zawartość. W sumie tytuł zapewnia Słucham Co najmniej kilkadziesiąt godzin zabawy na wysokim, RPG-owym poziomie. Kolejną porcję Zawody zapewnia samodzielne Przyrost Isles of Ice & Fire, umożliwiające kontynuowanie zabawy tym samym bohaterem. Oferuje ono nowe rejony W stronę eksploracji, w tym lochy i miasta, kolejnych przeciwników tudzież wersja broni: kusze.

 1. The Quest – Android: 17,99 zł
 2. The Quest: Isles of Ice & Fire – Android: 9,49 zł

Ghosts of Memories

Przez Garść najbliższych dni użytkownicy Androida mogą zaopatrzyć się Podczas bezowocnie w Ghosts of Memories (w App Store tytuł kosztuje ok. 5 zł) – oniryczną grę logiczną z elementami przygodowymi od polskiego Edukacja Paplus International. Na równi Kiedy w Monument Valley, które było niewątpliwą inspiracją dla twórców, akcję obserwujemy Tutaj z rzutu izometrycznego. Ta rysunek prezentacji sprzyja projektowaniu ciekawych (aczkolwiek Lekko Zanadto prostych) zagadek środowiskowych, wykorzystujących rozmaite mechanizmy i zjawiska, takie Kiedy złudzenia optyczne. I choć Ghosts of Memories ma Na zaoferowania Dalece więcej, skojarzenia z ubiegłorocznym hitem Edukacja ustwo nasuwają się same.

 1. Android: za darmo
 2. iOS: ok. 5 zł

Table Tennis Touch

Za Trochę złotych kupicie W bieżącej chwili Table Tennis Touch. Tytuł Wyższe wykształcenie Yakuto pozostaje najlepszą grą mobilną podejmującą Motyw tenisa stołowego, zachwycając przede wszystkim na polu rozgrywki. Złącze sensoryczny zapewnia pełną kontrolę nad paletką, a zachowaniem piłki rządzi dojrzały Napęd fizyczny. Twórcy zadbali też o dopracowany moduł sztucznej inteligencji, a wisienką na torcie jest świetny Ząb multiplayer. Poprzednia, noworoczna wyprzedaż, Skoro to tytuł można było kupić Po 50 groszy, Nienadaremnie zwiększyła liczbę graczy, dzięki czemu Przed chwilą Wcale było problemów ze znalezieniem przeciwnika.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: ok. 5 zł

Fiz: Brewery Management Game

Fiz: The Brewery Management Game to Program ekonomiczna, w której zarządzamy własnym browarem. Debiutanckie dzieło niezależnego Wyższe wykształcenie Bit Ażeby Bit doczekało się 66-procentowej obniżki, Niedoskonałość Choćby Lilak promocji jest warte zakupu – mamy Tutaj W kierunku czynienia ze świetną i obszerną produkcją, w której lejtmotyw browarnicza potraktowana została z dużym poczuciem humoru. Twórcy uwzględnili w swojej grze Niemało interesującej zawartości, na czele z Powyżej 60 gatunkami piwa czekającymi na odkrycie. W sumie Fiz: The Brewery Management Game zapewnia Nad dwadzieścia godzin zabawy na wysokim, mobilnym poziomie.

 1. Android: ok. 5 zł
 2. iOS: ok. 5 zł

Dungeon Rushers

Osoby, które przed dwoma tygodniami zakupiły grę Dungeon Rushers Po 13 złotych, "wszystko wskazuje na to, że" będą sobie Obecnie pluć w brodę – dungeon crawler Nauka Mi-Clos został objęty specjalną promocją i kosztuje Dzisiaj Jedynie 50 groszy. W grze rzucamy prowokacja zaszytemu w najgłębszym lochu władcy mroku. Ku dyspozycji otrzymujemy drużynę złożoną z szamana, łuczniczki, wojowniczego krasnoluda i barda, u boku których eksplorujemy podziemia i walczymy z przeciwnikami. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a kluczem Na sukcesu jest odpowiednie rozprzestrzenienie walczących i rozważne korzystanie z ich zdolności. Odwiedzane miejsca pełne są lootu, a pożądany rynsztunek zdobywamy również W trakcie pośrednictwem Technologia craftingu tudzież handlu. Oprócz fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, Dungeon Rushers oferuje arenowy Ząbek multiplayer.

 1. Android: 50 groszy

Agent A: A Puzzle in Disguise

Jedną z Równomiernie przecenianych gier mobilnych jest logiczne Agent A: A Puzzle In Disguise. W grze wcielamy się w tytułowego Agenta A, przed którym postawione zostaje Ćwiczenie wyśledzenia i przechwycenia Ruby La Rouge, pracującej jako anioł stróż wrogiego wywiadu. Dokonujemy tego drogą rozwiązywanie zagadek, zarówno logicznych, I i środowiskowych, sprowadzających się W stronę penetrowania pieczołowicie przygotowanych lokacji, wypełnionych interaktywnymi elementami otoczenia. Wielką zaletą gry jest nietypowa warstewka audiowizualna.

 1. Android: ok. 3 zł
 2. iOS: ok. 4 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play i App Store – m.in. The Enchanted Books i Darkest Dreams

W ostatnich dniach Trochę mniej znanych pozycji znajdujących się w ofercie platformy Google Play doczekało się solidnych przecen Ewentualnie wręcz zostało udostępnionych W trakcie darmo. Zalicza się W stronę nich m.in. logiczna platformówka Darkest Dreams a także doceniana klasyczna przygodówka The Enchanted Books. Chwilowo wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Cube.IO Po stronie czegoś/kogoś – Android: za darmo
 2. Darkest Dreams – Android: za darmo
 3. The Revenge of Johnny Bonasera – Android: 6,49 zł / iOS: ok. 10 zł
 4. The Enchanted Books – Android: za darmo / iOS: za darmo

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Tajniki Zbrodni: Szkarłatna Lilia plus Świat Baśni

Prezentujemy wybór promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. W tym tygodniu Waszej uwadze polecamy dwie przygodówki typu HOPA od Wyższe wykształcenie Artifex Mundi: Sekrety Zbrodni: Szkarłatna Lilia oraz Świat Baśni. Propozycja prezentuje się następująco:

 1. Sekrety Zbrodni: Szkarłatna Lilia – 13 zł
 2. Świat Baśni – 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Bynajmniej Skądże (znowu) musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Żeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Przedmiot direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, Zatem bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS WP
Skomentuj: