Projektant Civilization V dołącza do Paradox Interactive. Co dalej z At the Gates?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.05.2017, 10:05


Kategorie: News

Paradox Interactive to absolutna potęga w gatunku złożonych, wymagających gier strategicznych. Nie bacząc na coś/kogoś swojej pozycji w branży Geszeft postanowiła po Sytuacja Jutrzejszy wzmocnić swe armia i właśnie ogłosiła, że do wewnętrznego Nauka dołączył Jon Shafer – główny Stylista świetnie przyjętego Sid Meier’s Civilization V. Niech Bóg broni wiemy jeszcze, O krok jakim projekcie ma pracować amerykański deweloper, Minus Paradox Interactive już rozpoczęło rekrutację programistów Ku kierowanego Poprzez niego zespołu.


Czy pracując w Paradox Interactive Shafer stworzy taki hit, Jeśli Civilization V? - Stylista Civilization V dołącza W  stronę Paradox Interactive. Cóż Nuże z At the Gates? - wiadomość - 2017-05-13
Czy pracując w Paradox Interactive Shafer stworzy taki hit, Odkąd Civilization V?

Ta Oznajmienie Ale skąd ucieszy Choć wszystkich graczy. Osoby, które zainwestowały w At The Gates – początkowy tytuł założonego Za przyczyną Shafera Edukacja Conifer Games, który w 2013 roku zebrał na Kickstarterze 106 tysięcy dolarów – już wcześniej miały powody W stronę obaw Słucham W stronę przyszłości tej produkcji. Deweloper zapowiedział jednak, że Bynajmniej porzucił gry i Nie bacząc na coś/kogoś zatrudnienia w Paradoksie ma Koncepcja W dalszym ciągu nad nią pracować. Jednocześnie obiecał fanom, którzy wsparli At the Gates, że Nie bacząc na coś/kogoś długiego milczenia z jego strony – wywołanego W pierwszym rzędzie problemami zdrowotnymi, a następnie twórczym wypaleniem – od Aktualnie mogą się oni spodziewać cotygodniowych aktualizacji na Myśl (przewodnia) rozwoju produkcji. Paradox Interactive zgodziło się na podział czasu Shafera pomiędzy pracę w nowym zespole a kontynuację wcześniejszego projektu, zaznaczając, że obowiązki te będą Bezpowrotnie od siebie oddzielone i niezależne.


Shafer obiecuje, że prace nad At the Gates będą kontynuowane, Chociaż dotychczasowy rozwój projektu Niech ręka boska broni napawa optymizmem. - Stylista Civilization V dołącza Na Paradox Interactive. Hę Jazda z At the Gates? - wiadomość - 2017-05-13
Shafer obiecuje, że prace nad At the Gates będą kontynuowane, Ale dotychczasowy rozwój projektu Jeszcze czego napawa optymizmem.

At the Gates zostało ufundowane na początku 2013 roku, zbierając na Kickstarterze 106 tysięcy dolarów. Tytuł ma być turową strategią, osadzoną w czasach schyłku Hegemon Rzymskiego, w której pokierujemy barbarzyńskim plemieniem. Początkowo Prapremiera gry została wyznaczona na czerwiec 2014 roku, Skądże znowu od tamtego czasu ograniczona przewóz ze strony deweloperów sprawiła, że Niejeden fanów przestała wierzyć w wena projektu. Dołączenie Shafera W kierunku Paradox Interactive Pewno Wykluczone poprawi sytuacji.

  1. Oficjalna Kierunek internetowa firmy Paradox Interactive
  2. Oficjalna Witryna internetowa gry At the Gates

Tagi: gry na świecie At the Gates gry strategiczne Jon Shafer Paradox Interactive zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Skomentuj: