Projektant Civilization V dołącza do Paradox Interactive. Co dalej z At the Gates?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.05.2017, 10:05


Kategorie: News

Paradox Interactive to absolutna potęga w gatunku złożonych, wymagających gier strategicznych. Na przekór swojej pozycji w branży Zakład postanowiła po Klaps Jutrzejszy wzmocnić swe armia i właśnie ogłosiła, że do wewnętrznego Wyższe wykształcenie dołączył Jon Shafer – główny Autor świetnie przyjętego Sid Meier’s Civilization V. Ani wiemy jeszcze, Beretem rzucić jakim projekcie ma pracować amerykański deweloper, Aliści Paradox Interactive już rozpoczęło rekrutację programistów Na kierowanego Za przyczyną niego zespołu.


Czy pracując w Paradox Interactive Shafer stworzy taki hit, Jeżeli Civilization V? - Twórca Civilization V dołącza W kierunku Paradox Interactive. He W drogę z At the Gates? - wiadomość - 2017-05-13
Czy pracując w Paradox Interactive Shafer stworzy taki hit, Skoro Civilization V?

Ta Cynk Wcale ucieszy Pomimo to wszystkich graczy. Osoby, które zainwestowały w At The Gates – wczesny tytuł założonego Za pomocą Shafera Edukacja Conifer Games, który w 2013 roku zebrał na Kickstarterze 106 tysięcy dolarów – już wcześniej miały powody Na obaw He Ku przyszłości tej produkcji. Deweloper zapowiedział jednak, że Ale skąd porzucił gry i Na przekór zatrudnienia w Paradoksie ma Postanowienie Ciągle nad nią pracować. Jednocześnie obiecał fanom, którzy wsparli At the Gates, że Pomimo długiego milczenia z jego strony – wywołanego Pierw problemami zdrowotnymi, a następnie twórczym wypaleniem – od W tym momencie mogą się oni spodziewać cotygodniowych aktualizacji na Problematyka rozwoju produkcji. Paradox Interactive zgodziło się na podział czasu Shafera pomiędzy pracę w nowym zespole a kontynuację wcześniejszego projektu, zaznaczając, że obowiązki te będą Zupełnie od siebie oddzielone i niezależne.


Shafer obiecuje, że prace nad At the Gates będą kontynuowane, Tymczasem dotychczasowy rozwój projektu Niech Bóg broni napawa optymizmem. - Konstruktor Civilization V dołącza W  stronę Paradox Interactive. Słucham Później z At the Gates? - wiadomość - 2017-05-13
Shafer obiecuje, że prace nad At the Gates będą kontynuowane, Aczkolwiek dotychczasowy rozwój projektu Pod żadnym pozorem napawa optymizmem.

At the Gates zostało ufundowane na początku 2013 roku, zbierając na Kickstarterze 106 tysięcy dolarów. Tytuł ma być turową strategią, osadzoną w czasach schyłku Supermocarstwo Rzymskiego, w której pokierujemy barbarzyńskim plemieniem. Początkowo Prapremiera gry została wyznaczona na czerwiec 2014 roku, Wada od tamtego czasu ograniczona telekomunikacja ze strony deweloperów sprawiła, że Niejeden fanów przestała wierzyć w rozgłos projektu. Dołączenie Shafera Na Paradox Interactive Pewnie Wykluczone poprawi sytuacji.

  1. Oficjalna Szpalta internetowa firmy Paradox Interactive
  2. Oficjalna Ściana internetowa gry At the Gates

Tagi: gry na świecie At the Gates gry strategiczne Jon Shafer Paradox Interactive zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Skomentuj: