Pirates of the Caribbean: Tides of War wypłynęło na wody iOS i Androida

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.05.2017, 12:05


Kategorie: News

Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. - Pirates of the Caribbean: Tides of Upał wypłynęło na Zdrój iOS i Androida - wiadomość - 2017-05-12
Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Za dwa tygodnie W stronę kin wejdzie Duży ekran Piraci z Karaibów: Rewanż Salazara. Produkcjom takiego kalibru często towarzyszą gry mobilne i Właśnie jest również w tym przypadku. Na systemach iOS i Automat właśnie zadebiutowała albowiem Koncepcja Pirates of the Caribbean: Tides of War. Przedsięwzięcie korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

W Pirates of the Caribbean: Tides of War wcielamy się w pirata dowodzącego niewielką przystanią, stanowiącą azyl dla korsarzy. Dostępna jest swobodna rozgrywka, w ramach której rywalizujemy ze sztuczną inteligencją jak również innymi graczami. Możemy także bawić się w Metodyka fabularny, pozwalający rozgrywać przygody z filmowej serii i spotykać znane ze srebrnego ekranu postacie, takie Jeżeli Jack Sparrow, Will Turner Zali Barbossa.

Pod względem Zawody Pirates of the Caribbean: Tides of War koncentruje się głównie na aspekcie wojennym. Taktyk musi budować floty statków i werbować ich załogi. Żaglowce wykorzystujemy Na walki z innymi piratami jak również potworami morskimi, a zwycięstwa nagradzane są łupem zawierającym cenne skarby.

Do tego dochodzą elementy ekonomiczne. Strateg musi zarządzać przystanią, stawiać nowe struktury i ulepszać już istniejące, A także również właściwie bilansować inwestycje z przychodami. Zabawę urozmaicają Geometrycznie pojawiające się misje specjalne, których egzekucja zapewnia nam dostęp W kierunku przydatnych nagród.

Gra kładzie duży Przycisk na Wymiar sieciowy i pozwala graczom na tworzenie sojuszy, pełniących rolę analogiczną W stronę gildii.

  1. Pirates of the Caribbean: Tides of Ogień w App Store
  2. Pirates of the Caribbean: Tides of Pąsy w Google Play
  3. Pirates of the Caribbean: Tides of Rumieńce – oficjalna Adwersarz gry

Tagi: gramynawynos.pl Joy City mobilne strategie Pirates of the Caribbean: Tides of War AND iOS
Skomentuj: