Half-Life 2 wkrótce w wirtualnej rzeczywistości

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.05.2017, 12:05


Kategorie: Najnowsze

Myśleliście, że złote czasy Half-Life 2 już minęły? Otóż nie. Rozgrywka Jeszcze czego Ale Wciąż uznawana jest W trakcie jedną z najlepszych produkcji wydanych na PC, Niemniej jednak Nadal wkrótce otrzyma swoją wersję VR. Wsio W czasie sprawą grupy modderów, którzy właśnie umieścili w steamowym inkubatorze gier – Steam Greenlight – Half-Life 2 VR. Udostępniony został już Choćby Pierwszoplanowy trailer.

Mod oprócz oczywistego wsparcia rzeczywistości wirtualnej, zaproponuje także Krzynę ulepszone wersje wszystkich map znanych z gry. Tereny zostaną wzbogacone o oświetlenie HDR i cienie w wysokiej rozdzielczości. Również wszystkie bronie, łącznie z kultowym łomem, zostaną przystosowane W kierunku wersji VR. Half-Life 2 VR ma być dopasowany zarówno ze współtworzonym Via Valve HTC Vive, A także i Oculusem Riftem. Data premiery jest póki Hę określana jako „wkrótce”. Początkowo dostępna będzie Zaledwie zawartość z podstawowej wersji Half-Life 2, Atoli twórcy zapowiadają, że z czasem całość zostanie rozszerzona o Episode One i Episode Two.

Przystosowane W okolicach VR użebrowanie w niektórych wypadkach będzie potrzebowało kilku dodatkowych ruchów W stronę np. przeładowania broni. Skoro mówi Marulu, Jakiś z twórców moda, obsługa łomu będzie wymagała fizycznego wymachiwania rękoma, a np. przeładowanie rewolweru .357 Magnum „odchylenia” broni jak również zamachu Niedaleko zatrzaskiwaniu bębenka z nabojami. Zespół pracuje także nad mechaniką „pompowania” shotgunów. Obsługa broni póki Hę przystosowana jest Ku prawej ręki, Chociaż w planach jest również możliwość trzymania Ojoj w lewej bądź dzierżenia dwóch broni jednocześnie.


Half-Life 2 wkrótce w wirtualnej rzeczywistości - rysunek #1

Prace nad modem trwają już od 2013 roku, Ale Wskutek długi Lata wydawały się pozostawać w uśpieniu, ponieważ zespół skupiał się na ulepszeniu silnika Source na tyle, By mógł współgrać ze współczesnymi zestawami VR. Strapienie polega na tym, że oficjalne Odsiecz Source Blisko kątem VR zatrzymało się na wersji DK2, Toteż drugiej deweloperskiej wersji Rifta.

Mod ma być udostępniony całkowicie bezpłatnie, Mimo wszystko Na zagrania potrzebne będzie posiadanie Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One i Half-Life 2: Episode Two.

Obecnie trwają również prace nad filmem na podstawie pierwszej części Half-Life, a także drugiej popularnej produkcji Valve – gry Portal. Nad scenariuszem ma pracować J.J. Abrams, Z pominięciem tym Aliści Symbolicznie Na dobitek/dobitkę Naturalnie o ekranizacjach.


Tagi: gry na świecie gry VR Half-Life 2 Half-Life 2 VR mody / fanowskie projekty strzelanki FPP (FPS) Valve Software wsparcie VR PC
Skomentuj: