GRYOffline 2017 - na imprezie odbędą się pokazy gier Frostpunk i Ancestors

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.05.2017, 11:05


Kategorie: Newsy

Na początku kwietnia rozpoczęliśmy zapisy na imprezę GRYOffline 2017. Parę tygodni później wyjawiliśmy szczegóły dotyczące Konkursu Cosplay, a dziś mamy W stronę przekazania Parę informacji związanych z pozostałymi atrakcjami. Najprzód przypominamy jednak, że zgłosiła się już maksymalna Towarzystwo osób, Wątpliwość macie Dodatkowo szansę dostać się na spotkanie, rejestrując się na listę rezerwowych. Dobra, Na rzeczy.


GRYOffline 2017 - na imprezie odbędą się pokazy gier Frostpunk i Ancestors - udokumentowanie #1

Gry i turnieje na GRYOffline 2017

Na imprezie zjawią się członkowie 11 bit studios, którzy przywiozą ze sobą Frostpunka. Choć wiemy o tej grze już to i owo, to w lipcu panowie (i może panie) pokażą swój Plan działania w akcji, a Poza konkursem otrzymacie możliwość zadania im kilku pytań Pośród specjalnej sesji.

Kolejnymi gośćmi będzie część ekipy Destructive Creations. W tym przypadku deweloperzy zabiorą ze sobą zapowiedzianą Przed chwilą grę Ancestors. Zorganizowana zostanie również nasiadówka Q&A, więc będziecie mogli pomęczyć twórców trudnymi pytaniami.

Ponadto na GRYOffline 2017 Ani zabraknie turniejów. W tym roku będziemy bawić się w bijatykę Injustice 2 (wersja na Xboksa One) a również grę wyścigową Forza Horizon 3. Przed przystąpieniem W kierunku zawodów będziecie mogli trochę potrenować na przygotowanych stanowiskach.

Na dziś to tyle, Brak wyczekujcie kolejnych szczegółów w najbliższym czasie. Jeśli wybieracie się W kierunku nas w odwiedziny, to pamiętajcie, że GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz Pod bokiem/nosem/ ręką ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie.


Tagi: gry w Polsce Ancestors Legacy e-sport / turnieje eventy GRYOnline.pl Frostpunk GRYOffline imprezy growe PC PS4 XONE
Skomentuj: