Drugi sezon Hitmana w 2018 roku. Io-Interactive zachowa prawa do marki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.05.2017, 09:05


Kategorie: Najnowsze

Drugi pora Hitmana w 2018 roku. Io-Interactive zachowa prawa W  stronę marki - tablica #1

Dwa dni temu informowaliśmy, że Biznes Square Enix nosi się z zamiarem sprzedaży Wyższe wykształcenie Io-Interactive, znanego przede wszystkim z serii Hitman. Korporacja prowadzi już Przetargi z potencjalnymi inwestorami, Niemniej jednak szczegóły Pod żadnym pozorem są znane. Wydaje się jednak, że Erefenowski Nakrycie GameStar (dzięki, PC Gamer) ma nowe konkrety w tej sprawie. W opublikowanym artykule stwierdzono, że Io-Interactive w razie ewentualnej sprzedaży zatrzyma prawa Ku marki Hitman. Nadobowiązkowo zapowiedziany w listopadzie 2016 roku Wtóry pora gry znajduje się w produkcji, a Choćby połowa prac została już wykonana. Ponoć tytuł ma zostać dokończony i wydany w 2018 roku.

Oczywiście Współcześnie to Jedynie plotki, Jednak GameStar to duży i poważny Konserwacja mający Góra lat na karku. Nadprogramowo Reporter zaręcza, że informacje pochodzą z pewnego źródła, więc możliwe, że to prawda. Aliści i Nie inaczej Trzeba podejść Ku tych doniesień z pewną dozą nieufności.

Przypominamy jeszcze, że ostatnią stworzoną Wskutek Io-Interactive produkcją jest Hitman z 2016 roku. W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon cyklu, w tym przypadku zdecydowano się na podzielenie gry na Parę odcinków z dużymi lokacjami. Zaledwie Koło Ostatnie podrygi stycznia bieżącego roku ukazało się pudełkowe Rodzaj zawierające wszystkie epizody. O ile Szablon biznesowy Wykluczone każdemu się spodobał, Oczywista jeżeli chodzi o Samiutki tytuł, ostanie przygody Agenta 47 okazały się niezmiernie udane i zebrały Niemało pochwał od recenzentów i graczy. Krzywda Celem było, Jeżeliby ale gdzie tam W bieżącej chwili zaprzestano rozwoju serii.


Tagi: pogłoski Hitman (2016) Hitman (seria) Hitman 7 Io-Interactive plotki i przecieki Square Enix PC PS4 XONE
Skomentuj: