Drugi sezon Hitmana w 2018 roku. Io-Interactive zachowa prawa do marki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.05.2017, 09:05


Kategorie: Najnowsze

Drugi pora roku Hitmana w 2018 roku. Io-Interactive zachowa prawa W kierunku marki - egzemplifikacja #1

Dwa dni temu informowaliśmy, że Interes Square Enix nosi się z zamiarem sprzedaży Wyższe wykształcenie Io-Interactive, znanego przede wszystkim z serii Hitman. Holding prowadzi już obrady z potencjalnymi inwestorami, Ale skąd szczegóły Ani są znane. Wydaje się jednak, że germański Konserwacja GameStar (dzięki, PC Gamer) ma nowe konkrety w tej sprawie. W opublikowanym artykule stwierdzono, że Io-Interactive w razie ewentualnej sprzedaży zatrzyma prawa W kierunku marki Hitman. Poza konkursem zapowiedziany w listopadzie 2016 roku Pozostały pora gry znajduje się w produkcji, a Choćby połowa prac została już wykonana. Ponoć tytuł ma zostać dokończony i wydany w 2018 roku.

Oczywiście Współcześnie to Raptem plotki, Gdzie tam GameStar to duży i poważny Naprawa mający Krocie lat na karku. Nadobowiązkowo Recenzent zaręcza, że informacje pochodzą z pewnego źródła, więc możliwe, że to prawda. Aliści i Oczywiście Trzeba podejść Ku tych doniesień z pewną dozą nieufności.

Przypominamy jeszcze, że ostatnią stworzoną Wskroś Io-Interactive produkcją jest Hitman z 2016 roku. W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon cyklu, w tym przypadku zdecydowano się na podzielenie gry na Parę odcinków z dużymi lokacjami. Jedynie W okolicach Cypel stycznia bieżącego roku ukazało się pudełkowe Wariant zawierające wszystkie epizody. O ile Miniatura biznesowy Pod żadnym pozorem każdemu się spodobał, Oczywista jeżeli chodzi o Osamotniały tytuł, ostanie przygody Agenta 47 okazały się nad wyraz udane i zebrały Niemało pochwał od recenzentów i graczy. Żal Celem było, Jeżeliby skądże znowu Na oczach świata zaprzestano rozwoju serii.


Tagi: pogłoski Hitman (2016) Hitman (seria) Hitman 7 Io-Interactive plotki i przecieki Square Enix PC PS4 XONE
Skomentuj: